Vinç Kiralama

Riski sevmeyen; disiplin, dürüstlük, özveriye dayalı yapımızla başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz. Bu sayede edindiğimiz büyük referanslar en büyük desteğimiz olmuştur. Biz de sizlerden aldığımız bu destekle daha farklı ve iyi hizmeti verebilmek için çabalıyoruz.

 

Ulaşılabildiklerimizi değil, ulaşılamaz gördüklerimizi hedef alarak 21. yüzyılın gelişmelerine ayak uydurmak, her türlü teknolojik gelişmeye açık, kalitede muhafazakar, sistemle ilgili iyileştirme faaliyetlerine açık, çözümlerde rasyonel, çalışmada esnek bir anlayışı ilke edinmek, Köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

 

Her türlü ağırlık kaldırma, indirme vinç araç ve ekipmanlarıyla uzunlar oto hizmetinizdedir. fabrika çatı işleri, tabela dikme, her ebat konteyner nakli, fabrika ve atölye taşımacılığı, sanayi makineleri nakliyesi, çatı ve prefabrik montajı, her türlü vinç işleri, çatı, kolon, makine montajı demontajı, çelik konstrüksiyon montajı, her tür ağır nakliye, fabrika çatı işleri, tabela dikme, her ebat konteyner nakli, fabrika ve atölye taşımacılığı, sanayi makineleri nakliyesi, çatı ve prefabrik montajı vb. alanlarda hizmet vermekteyiz.

 

     

 

GALERİ
Uzunlar Vinç - Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.