Otopark Hizmeti
Uzunlar Vinç

Şirketimiz eğitimli ve deneyimli personeli ile çağdaş şehircilik anlayışıyla sizlerin kolaylıkla yararlanacağı biçimde düzenlenen otoparkların işletmeciliğini yürütmektedir.


Otoparkımız Yediemin olduğundan dolayı hacizli araçlarının muhafazasıda burada yapılmaktadır. Otoparkımıza ait toplam üç adet kurtarıcı bulunmakta ve yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak tecrübeli şoförleri ile birlikte hizmet vermektedir. Otoparkımız full kaskolu olup otoparkımızda muhafaza edilen otonuzun başına gelen her türlü hasardan müessesemiz sorumludur.


Otoparkımıza muhafaza altına aldığımız araçlarınızın anahtarı tarafımızca alınarak kasamızda muhafaza edilirki otoparkımızda vuku bulan bir olay olduğu taktirde araçlarınızı hemen olay yerinden uzaklaştırabilelim.


Otoparkımızın hemen yanında dinlenme salonu, bekleme yeri memurların ve elemanlarımızın evrak işlerini düzenledikleri asma katlı bir yazıhanemiz bulunmaktadır. Yazıhanemizde bir çay ocağıda mevcuttur, otoparkımız halka açık olduğundan dolayı bir nevi kamu hizmeti yapmaktayız, sizleride bir gün otoparkımıza çay içmeye bekleriz .

GALERİ
Uzunlar Vinç - Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.