Hakkımızda
Uzunlar Vinç

Biz Uzunlar Vinç olarak: Sürekli değişim ve sürekli gelişim diyoruz. Bunun için de sürekli çaba ve etkinlik içinde olmayı tercih ediyoruz. İlkemiz öğrenmede sınırsızlıktır. Hizmetlerimiz için modern teknolojileri uygulayarak çağdaş hizmet seviyesini hedefliyoruz.

 

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizin kalitesi kurum içi iletişimin kalitesine bağlıdır. Bizler bir dostluk ortamı kurduk ve tüm iş ilişkilerimizde bu ortamı korumaya dikkat ediyoruz. Takım ruhu tüm uygulamalarımıza temel oluşturmaktadır. Hedeflerimiz, amaçlarımız doğrultusunda yürüdüğümüz yolda müşterimiz bizim için en önemli paydaşımızdır.

 

Müşterilerimizin sadakatinin sürekli kılınması tüm çalışanların temel ve ilk hedefidir. Hizmette hız ve güvenilirlik bu hedefi yerine getirmede en önemli aracımızdır. Verdiğimiz hizmette müşterimizin sorunsuz ve güven içinde olması için her türlü önlem ve geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Her zaman için kurum önceliklerimizi müşterimiz belirler. Tedarikçilerimiz ekibimizin birer üyesidir, hizmet kalitemiz için de degerlendirilmektedir.

 

Hizmetimizin kalitesi ayni zamanda ekonomikliği ile de bağdaşmaktadır. İnsan kaynaklarının kalitesi için sürekli eğitim diyoruz ve her eğitimi bir yatırım olarak görüyoruz. Kurumda olabilecek her türlü aksaklık bizim için yeni bir gelişmeye yol açabilecek bir fırsattır. Her türlü firsatı bir eylem planına dönüştürüyoruz. Kaynaklarımızın etkin kullanımı için sürekli analiz ve iyileştirmeler yapıyoruz. Kalite her eylemimizin temeli ve yaşam biçimimizdir.

 


Farkımız, Planlı Çalışma Tarzımızda Ve Aynı Hedeflere Odaklanmış İş Disiplinimizdedir.
Tüm Paydaşlarımıza Sunarız.

GALERİ
Uzunlar Vinç - Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır.